Łyk inspiracji #1 / 2013 (#25)

eBay Selling Assistant Program

eBay Selling Assistant Program
eBay Selling Assistant Program

eBay Selling Assistant Program to pilotażowe działanie polegające na możliwości skorzystania z usług asystenta sprzedaży, który odbierze przedmioty od sprzedawcy, przygotuje opisy, wystawi na eBay, sprzeda, wyśle paczkę, odbierze płatność i na koniec rozliczy się z właścicielem przedmiotu/-ów pobierając za swoją pomoc 25% prowizję. Jeśli przedmiot/-ty nie zostaną sprzedane ich właściciel ma możliwość otrzymania ich z powrotem lub przeznaczenia ich na cele charytatywne.

Drugim nowym sposobem jest możliwość podejścia do centrum handlowego, w którym znajduje się asystent sprzedaży eBay i otrzymania od niego zapłaty za nasze produkty. Jeśli zaproponowana cena nie będzie dla nas atrakcyjna możemy uzyskać pełną pomoc związaną z wystawieniem rzeczy na naszym koncie eBay.
http://allthingsd.com/20130102/ebay-tries-two-new-ways-to-sell-drop-off-points-and-home-pick-up/

Google sprzedawcą produktów ?

Sameer Samat Head of Google Shopping, Źródło: Google.
Sameer Samat Head of Google Shopping, Źródło: Google.

Wg zapewnień Sameer Samat (Head of Google Shopping), Google na obecną chwilę nie planuje stać się detalistą, a do takiego wniosku można by dojść studiując główną stronę usługi http://www.google.com/shopping, czy wyciągając pochopne wniosku z zakupu firmy BufferBox (odpowiednik polskich Paczkomatów).
http://allthingsd.com/20121220/googles-head-of-shopping-says-no-plans-for-google-to-become-a-retailer/

Ten wpis opublikowano w kategoriach: łyk inspiracji z tagami: , , , , , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *