Zakupowe doznania, czyli opinia o zakupach w sklepie Winezja.pl

Lubię wino, ale zawsze mam trudność w wyborze. Masz podobnie ? Sklep Winezja.pl jest dla Ciebie. Przeczytaj moją opinię o zakupach w tym sklepie.

Z ogromną satysfakcją po raz pierwszy w moim cyklu zakupowe doznania przedstawiam sklep internetowy, w którym zakupy robi się wygodnie i z przyjemnością. Dlaczego ?

Winezja.pl dzięki np. mechanizmowi doboru win zależnie od gustu, dania, okazji pomaga zrobić zakupy osobom, które lubią dobre wino, ale nie znają się na tyle, by samodzielnie dokonywać trafionych zakupów. A przynajmniej tak myślałem na początku. Jak się jednak okazuje Winezja.pl to miejsce, które (dla mnie) jest pierwszym adresem w internecie jeśli myślę o winie!

W tym wpisie więcej nt. Winezja.pl już nie znajdziesz, bo szkoda byłoby czasu na jego czytanie. Lepiej ten czas poświęcić na zakupy, by jak najszybciej rozkoszować się wspaniałymi smakami (czekam już na mój wiosenny pakiet!).

Dla Właścicieli mam (jak na razie) tylko jedną wskazówkę: email marketing po zakupach do poprawy – zbombardowaliście mnie kursem winiarskim ;)

Ten wpis opublikowano w kategoriach: zakupowe doznania z tagami: , , , , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *